mesimi 5(si te bejme folderin me figuren qe duam ne)

Go down

mesimi 5(si te bejme folderin me figuren qe duam ne) Empty mesimi 5(si te bejme folderin me figuren qe duam ne)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 2:14 am

ckemi fansa
mesimi jon per sot do te jete si ta bejme folderin me foton qe duam ne Smile Smile
1.klikojme me te djathten e mausit tek folderi dhe shkojme properties
2.customize
3.change icon..
4.dhe aty zgjedhim foton qe duam
5.ok dhe perseri ok

santa
dhe kjo ishte e gjitha

email: ABDUSAMED-14@HOTMAIL.COM
lol!

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

http://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum