mesimi 8(si te shkarkojme nje video pa program)

Go down

mesimi 8(si te shkarkojme nje video pa program)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 2:41 am

ckemi fansa
ky eshte mesim shum i thjeshte
si te marrim video pa program
1.hapni google dhe shkruani kete link
http://www.catchvideo.net
2.marrim linkun e videos qe duam te shkarkojme dhe e vendosim ne kete faqe qe hapem ne google
3.catch
4.klikoni tek mp4
5.dhe presim derisa te mbarohet shkarkimi
bay bay cheers

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 22

View user profile http://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum