mesimi 11(si te hapim nje adrese ne skype)

Go down

mesimi 11(si te hapim nje adrese ne skype)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 3:08 pm

ckemi fansa Cool
sot do tju mesoj si te hapni nje adrese ne skype
mbasi ta keni installuar skypen duhet:
1.klikoni tek skype dhe do tju dale DON'T HAVE A SKYPE NAME?... dhe shtyni kete
2.mbas do te jepni emrin+paswordin!!! kujdes paswordi duhet te jete 1 fjale dhe 1 numer
3.klikoni tek like poshte ku lexon:yes,i have read and i accept the skype........
4.next
5.email... dhe ne fund sing in


dhe kjo ishte e gjitha
bye cheers cheers

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 22

View user profile http://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum