mesimi 2 (si te bejme nje folder me pasword)

Go down

mesimi 2 (si te bejme nje folder me pasword) Empty mesimi 2 (si te bejme nje folder me pasword)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 1:32 am

ckemi fansa
mesimi per sote do te jete si te bejme nje folder me pasword.
1. klikojme tek folderi me te djathten e tastiers dhe shkojme tek ADD TO ARCHIVE
2.shkojme tek ADVANCED dhe me pas set pasword...
3.shkruajme 2 here paswordin te njejte dhe pastaj ok.
4.perseri ok dhe presim derisa te mbaroje procesi!!
kjo ishte e gjitha.
email--- ABDUSAMED-14@HOTMAIL.COM
bay

Smile Smile

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

https://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum