mesimi 9(si te masim shpejtesine e internetit)

Go down

mesimi 9(si te masim shpejtesine e internetit) Empty mesimi 9(si te masim shpejtesine e internetit)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 2:42 pm

ckemi fansa king
mesimi i sotem eshte si te masim shpejtesine e internetit
1.hapim google dhe shkruani kete link
2.http://speedtest.net
3.mbasi te hapet klikojme tek BEGIN TEST
4.dhe aty do te presim derisa te mbarohet procesi
5.dhe do tju dali download+upload
dhe kjo ishe e gjithe mesimi per sot
bay rendeer rendeer

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

https://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum