mesimi 10(si te hapim nje adrese ne msn)

Go down

mesimi 10(si te hapim nje adrese ne msn) Empty mesimi 10(si te hapim nje adrese ne msn)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 2:59 pm

ckemi fansa Smile
sot do tju mesoj si te hapni nje adrese ne email
1.hapni google dhe shkruani keshtu
2.www.hotmail.com
3.sing up
4.mbasi te hapet shkruani te dhenat qe ju jepen
5.dhe ne fund I ACCEPT.
kjo ishe mesimi per sot
lol! lol! lol!

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

https://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum