mesimi 4(si te bllokojme dhe te bejme delet njeriun e padeshirushem me messenger)

Go down

mesimi 4(si te bllokojme dhe te bejme delet njeriun e padeshirushem me messenger) Empty mesimi 4(si te bllokojme dhe te bejme delet njeriun e padeshirushem me messenger)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 2:05 am


ckemi fansa
mesimi per sot do te jete si te bejme block njeriun qe nuk e duam ne msn
1.hapni messenger dhe klikoni me te djathten e mausit tek njeriu qe nuk e duam.
2.shkoni tek block contact
3.ok
dhe jo ishte e gjitha


si te bejme delete
1.klikojme tek njeriu qe dumi me i bere delete
2.delete
3.delete contact

bay Smile Smile lol! lol!

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

https://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum