mesimi 8(si te shkarkojme nje video pa program)

Go down

mesimi 8(si te shkarkojme nje video pa program) Empty mesimi 8(si te shkarkojme nje video pa program)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 2:41 am

ckemi fansa
ky eshte mesim shum i thjeshte
si te marrim video pa program
1.hapni google dhe shkruani kete link
http://www.catchvideo.net
2.marrim linkun e videos qe duam te shkarkojme dhe e vendosim ne kete faqe qe hapem ne google
3.catch
4.klikoni tek mp4
5.dhe presim derisa te mbarohet shkarkimi
bay bay cheers

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

https://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum