mesimi 11(si te hapim nje adrese ne skype)

Go down

mesimi 11(si te hapim nje adrese ne skype) Empty mesimi 11(si te hapim nje adrese ne skype)

Post  programs download on Tue Mar 01, 2011 3:08 pm

ckemi fansa Cool
sot do tju mesoj si te hapni nje adrese ne skype
mbasi ta keni installuar skypen duhet:
1.klikoni tek skype dhe do tju dale DON'T HAVE A SKYPE NAME?... dhe shtyni kete
2.mbas do te jepni emrin+paswordin!!! kujdes paswordi duhet te jete 1 fjale dhe 1 numer
3.klikoni tek like poshte ku lexon:yes,i have read and i accept the skype........
4.next
5.email... dhe ne fund sing in


dhe kjo ishte e gjitha
bye cheers cheers

programs download
Admin

Numri i postimeve : 496
Join date : 2011-02-12
Age : 23

https://abdusamed.forumarabia.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum